Fetiş Ürünleri

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz zirı evet da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Başlangıçta erkek iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla hanım iç giyim ürünü olarak üretilse de rical derunin üretilen daha gösterişsiz modelleri de mevcuttur. ılımlı Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının bayağıya kaymasını mâni olmak derunin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde gacı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu ayyaşfedildi. Ve bu birliırdan sonra hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya mebdelandı. Hatta unutulmaya surat tutmuş bir batı geleneğine nazaran, düğünden sonra gelinin jartiyeri peyda ilave ile satışa sunulur ve yeni evlilere maddi koltuk esenlanırdı. Bir gayrı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çderunek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine dosdoğru fırlatması o dönemlerde jartiyer ile bile gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan dinçler deri dansında çiftlere eşlik geçirmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birşunca erkek dergisinde gacı vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabil iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de zemin almaya mebdeladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle bile kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi geçmişte de başüstüneğu kabil beyazdır. Yağız ve pembe kabil renkleri de ikrar görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler mümkün başüstüneğu kadar nüktedan olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişyararlı rahatsız etmemesi gerekir. Moda dalü imdi jartiyeri hareketsiz pasaj olarak satmanın nispetle birşunca ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birşunca üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen cihazı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak ikrar edilen fakat yavaş yavaş liberalleşmeye dosdoğru giden seks oyuncaklarının satın aldatmaınmasıyla müntesip olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve mevzuya uzaklık bildirmek derunin bayağıdakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri içre özellikleri açısından tadil gösterse de asliye mebdelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden sargılamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları hareketsiz başına veya bir partnerle her evetştan isim aracılığıyla çok amaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre hasetmüzde ve dünya genelinde en çok satın aldatmaınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına nazaran seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına nazaran ihtiyaç, hayata nitelik beslemek derunin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini dar hissetme duygusu veya mağazada biliş birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı antipatik kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop alışverişlerinde mestur başüstüneğu derunin satın aldatmaırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten zevk vadi tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç yaşamak, tabularla yaşamak temelı seks oyuncağı alışverişlerinde hüsranla neticelanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak almak, meselelevselliği hakkında bilgi edinmeden satın almak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin tafsilatlı resimlerini, videolarını ve izahatını çok kupkuru yayınlamalı ve menfilik yaratacak neticelerin önüne geçebilmek derunin oylumlu çaba sarf etmelidirler. Hassaten; imdi vüruten uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları derunin seks shoplardan aldatmaışbilgiş daha kolay ve huzur olmaya mebdeladı.

Eskiden seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks sundurmaında yaşanan sorunların tartışılması, işşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı derunin ihtiyaç olsada satın aldatmaımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin hatalılığına kanış getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar sıhhat problemi olarak ikrar edilir, insanlar cinsellik ve sekste eşit haklara sahiptir. özge taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar sağtöresel bir sorundur, cinsiyete nazaran eşeysel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, eşeysel bol bolamat düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak ikrar edilmez.

Hanımlar, sex shop alışverişlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar eşeysel hayatlarını renklendirmek, sundurmaına etkililık beslemek, daha yararlı bir orgazm yaşamak veya seksi iç çamaşırları ile cezbedici bir cisim sergilemek derunin sex shoplardan aldatmaışbilgiş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş zirı bireylerin sex shoplardan alışverişi yok olup çevrimiçi sitelerin girişinde bu uyarı örgülmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını arkalamak adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonra oylumlu vürutmeler ve eşeysel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diye korktuğum dosdoğru olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müntesip aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri hareketsiz şey kaldı o da duygu. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya daha önce hiç evetşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile bile size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, meseleleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun zevk haritasını çıkarmakta olabildiğince keskin ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilerek ve ona nazaran akım ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha kesif seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu meselein en kolay yolu. Hassaten seks sırasında kaynatmak çok önemli. Sakın iletişim kurmaktan ve işşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en faik seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne kadar rahatsız edici olduğunu. Amma aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis suratüğünün penisinizi sıkarken fosalmak derunin deruninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Eşeysel haz ne yaparsanız örgün seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir pürüz tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları daha yararlı seks evetşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak yararlı bir seksin sonu tabütüvanlü bir orgazm ile neticelanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç aldığınızda iyiki bu yazıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir