Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç yaşta gerçekleştirdiği yatırımlar, ulusal ve uluslararası çdüzenışmalarla tanınmaktadır. Kendisi ilk, orta ve lise öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünde öğrenim görmüş, peşi sıra Bilkent İşletme Olgun Yönetimi bölümünü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, bütün öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “şuurlu Jönler” hareketi hayata geçmiştir. Bir yıl sürmesi planlanan tutum emniyetsiz alakadar görerek yüzbinlerce gencin ülke problemlerine dahil olmasını elde etmiştır. Türkiye’deki en büyük toyluk hareketi olarak 2,5 sene sürerek olağanöteü bir peklımla üstün dereceli kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Milli Yetişek Bakanı, Gençlik Spor Bakanı ve YÖK Başbuğı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da toplumsal problemlerın çözümü bağırsakin tarihlerinde ilk öğün protokol imzalatarak toplumsal konularda baş başa tutum etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş canında biraşkın farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanınmaktadır. Aynı zamanda Amerikan beziın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) bile gönül eğitimi almıştır. Burayı da büyük bir sükseyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingilizce bilen Hasanoğlu; uluslararası projelere bile ögönen vererek biraşkın proje ve çdüzenışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile bile Pediatri konularında biraşkın sükselı çdüzenışferment imza atmıştır.
Yeniden ulusal anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Hermadde Sevgiyle Başlar” projesi mülteci çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki ayrımındalığı arttırarak bütün toplumun, sanatçıların, sporcuların ve ünlü isimlerin desteğini bile almıştır. Bu çdüzenışmaların sonucunda Dünyanın en büyük kurumlarından olan IPA World aracılığıyla Amerika ve öbür ülkelere biçim gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan izin istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun kafakanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Doğrucaörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla beraber Uluslararası bir kurumun başlangıcında olan ilk Türkler olarak ülkemiz bağırsakin çalım kaynağı olmuşlardır.
üste Kerem Hasanoğlu; biraşkın vakıf ve uluslararası bünyea, çdüzenışmalar ve projeler dair payanda vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir